Rozkład jazdy
Zawidów - Zgorzelec
Odjazdy z Zawidowa o godzinach:
7.00 UF6 | 7.35 S | 8.00 F6 | 9.00 F6 | 10.00 UF6 | 11.00 F6 | 12.00 F6 |
13.00 F6 | 14.00 UF6 | 15.00 F6 | 16.00 F6 | 17.00 F | 18.00 F | 19.00 UF |
20.00 F | 21.00 F |
Zgorzelec - Zawidów
Odjazdy ze Zgorzelca z ulicy Konarskiego
(naprzeciwko Spółdzielni Mieszkaniowej) o godzinach:
7.30 F6 | 8.30 F6 | 9.30 UF6 | 10.30 F6 | 11.30 F6 | 12.30 F6 | 13.30 F6 |
14.15 S | 14.30 F6 | 15.30 F6 | 16.30 F | 17.30 F | 18.30 F | 19.30 F |
20.30 F | 21.30 F |
Zgorzelec - Węgliniec
Przez: Żarska Wieś, Przesieczany, Strzelno, Czerwona Woda skrzyżowanie, Czerwona Woda "Piaskownia", Węgliniec skrzyżowanie.
Odjazdy ze Zgorzelca z ulicy Konarskiego
(naprzeciwko Spółdzielni Mieszkaniowej) o godzinach:
5:15FA | 6:00FA | 7:00 F67 | 7:55 FA | 8:55 F67A | 9:55 FA | 10:55 F6A |
11:55 FA | 13:00 F6A | 14:00 FA | 15:00 F6A | 16:00 FA | 17:00 F67A | 18:00 FA |
19:00 F67A |
Węgliniec - Zgorzelec
Przez Węgliniec skrzyżowanie, Czerwona Woda "Piaskownia", Czerwona Woda skrzyżowanie, Strzelno, Przesieczany, Żarska Wieś
Odjazdy z Węglińca z ulicy Wojska Polskiego o godzinach:
5:10FA | 6:00 F67 | 6:50 FA | 7:50 F67 | 9:00 FA | 9:50 F67 | 11:00 FA |
12:00 F6A | 12:55 FA | 14:00 F6A | 15:00 FA | 16:00 F6A | 17:00 FA | 18:00 F67 |
19:55 F67 |
Ruszów - Zgorzelec
Przez: Jagodzin - sklep, Piaseczna, Stary Węgliniec - kościół, Węgliniec - ul. Wojska Pols., Zgorzelec - ul. Kościuszki
Odjazdy z Ruszowa o godzinach:
6:45FA | 9:20FA | 11:30FA | 13:20FA | 15:20FA | 17:30FA | 19:30FA |
Zgorzlec - Ruszów
Przez: Zgorzelec - ul. Kościuszki, Węgliniec - ul. Wojska Pols., Stary Węgliniec - kościół, Piaseczna, Jagodzin - sklep,
Odjazdy ze Zgorzelca (ul. Konarskiego) o godzinach:
8:20FA | 10:30FA | 12:30FA | 14:20FA | 16:30FA | 20:20FA |
Legenda
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
A - nie kursuje w niedziele i święta
S - szkolny